Lasagrada
menu
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Modayı yaratıcı ve yenilikçi bir anlayışla bütünleştiren Polatdemir Tekstil 1965 yılında Sultanhamam’da kurulmuştur. Dönemin trendlerini belirleyen şirket uzun yıllar Sultanhamam’da hizmet verdikten sonra 1985 yılında Laleli’de, bayan dış giyim sektöründe yerini almıştır.

Sezonun ve sektörün nabzını tutan koleksiyonlarını, deneyimli geçmişiyle bir araya getiren Polatdemir Tekstil, 2004 yılında Lasagrada markasıyla lüks ve şık kadını hedefleyen yeni bir pazar yapılanmasına girmiştir. Özellikle Rusya pazarının tercih edilen markası haline dönüşen Lasagrada, global ölçekte ismini duyurarak tüm dünya pazarlarına hitap etmeye başlamıştır. Markanın moda sektörüne kazandırdığı uluslararası anlayış Lasagrada’yı talep edilir seviyeye ulaştırmıştır. Bunun yanında; şirket 2013 yılında Osmanbey’deki Lasagrada Hotel Istanbul ile turizm sektörüne de adım atmıştır. Otel de tıpkı tekstil alanındaki başarıyı yakalamıştır.

Lasagrada Tekstil; yaratıcı ve dinamik ekibi, moda dünyasında gerçekleşen yeni akım ve trendleri yorumlama şekli, global ölçekteki marka bilinirliğiyle sektörün üst basamaklarına yerleşmiş ve yerini korumaya devam etmektedir.